| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca cei care se nasc din gemeni (nu zodia) vad ziferite chesti spirite si altele...Este adevarat? pentru ca eu m-am nascut din gemeni si am vazut ceva asemanator si m-am speriat de moarte crying

Răspuns Câştigător
| LoStEyEs a răspuns:

TE CRED! te cred din tot sufletul. si mie mi se intampla sa vad lucruri, desi nu m-am nascut din gemeni. prima data m-am speriat foarte tare, simteam ca inima imi va sari din piept straight face cu timpul m-am obisnuit. ai sa vezi, e foarte tare! nu trebuie sa te temi de ele, eu asa facwinking bine, acum sa nu crezi ca vorbesc cu ele sau ceva, dar de ex cand ma uit cu coada ochiului, le vad, si cand ma uit la ele, nu le mai vad sad mie nu mi-e frica de ele, vb foarte serios, nici tie nu ar trebui sa-ti fiewinking
Bye, Te pup kiss

13 răspunsuri:
| hate1t4ll a răspuns:

N-ai vazut nimic, creierul tau a procesat gresit informatiile primite de la ochi, pur si simplu a incercat sa gaseasca o comparatie si s-a agatat de ceea ce "vroiai" sa vezi.

| ShowTim3 a răspuns:

Prostii pentru copii, cati ani ai? 12?

| ShowTim3 a răspuns:

Doamne ce idiotenie, duceti-va sa faceti un control, asa patiti cand fumati jointuri, va sperie si clanta de la usa.

| OmletteDuFromage a răspuns:

1. cati ani ai? 2. subconstientul tau creeaza tot ce crezi tu ca vezi, asa ca nu te mai gandi la toate porcariile astea.

| ViezurE a răspuns:

Du-te la socola sau bălăceanca.

| ViezurE a răspuns:

Deci eu sunt capricorn, o am mare.

| 愛日本 a răspuns (pentru ViezurE):

Şi eu sunt din capricornwinking

| aryana1991 a răspuns:

Da asa zice mitologia ca gemeni sunt mai receptivi la chestii de genul, dar eu cred ca asta se limiteaza la o comunicare intre gemeni adica simti cand celalalt are ceva.doar nu spui k vezi fantome si spirite?

| NoNameo a răspuns:

Si va numiti crestini?rolling on the floor cand am zis ca nimeni numai e crestin in lumea asta nimeni nu ma crezut... daca crezi ca exista spirite esti satanist 100% si cand i-am spus asta lu profu de religie mi-a dat si 2laughing Si voi cica "suntem credinciosi"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DenYsa567 sigur de asta astia nascuti gemeni sunt mai putini ca si spiritele dispar ce drama nimeni numai vede cum joaca sah spiritul ion

| GicuGagicu a răspuns:

Acum serios vorbind orice om are cosmaruri. mi-e f greu sa cred ca chiar ai vazut un copil dupa comoda. ti s-a parut. a fost o iluzie. chiar daca ti s-a parut real. ai mai vazut intre timp ceva?

| Georgiana16v a răspuns:

Poate sa fie adevarat. Adica nu multi oameni vad lucruri si altele, dar este adevarat. Eu una vad stiu pe cineva care vede diferite lucruri mai ales cand o atinge cineva anume. Pana atunci eu nu credeam de asa ceva, dar am vazut-o cum ramane blocata si o cred.
Adica daca tu crezi in tine pentru ca asta e cel mai important lucru, este adevarat. happy

| DenYsa567 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca eu cand m-am nascut am avut o sora dar ea a murit la 2-3zile dupa nastere