| DenYsa567 a întrebat:

Am o nelamurire, acum 1-2 ani m-am trezit intr-o noapte sa beau niste apa si m-am uitat langa o comoda si am vazut un copil nu stiu ce a fost(nu eram adormita sau ceva, vorbesc foarte serios). Voi ce credeti ca a fost? Are legatura cu ceva?

9 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

Mie mi s-a intamplat de multe ori sa visez ca nu puteam sa ma misc si nu reuseam nici sa ma trezesc; practic vedeam exact camera asa cum era ea si mi se inchideau ochii de somn, dar in acelasi timp ma chinuiam sa ma trezesc, sa ma ridic.

| ViezurE a răspuns:

Tre să vizitezi socola, sau spitalu 9.

| MeGusta a răspuns:

Ai frati sau surori? Posibil insomniaci?

| SpeedT3K a răspuns:

Nu nu are, si mi-e mi-se intampla, e o iluzie optica
Dar daca "copilul" a ramas mai mult de 2 sec... nu prea vreau sa te sperii dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DenYsa567 sincer si mie mi s-a intamplat sa vad vitorul de doua ori cam cu 2 saptamani inainte culmea e ca ma sa intmplat exact cum am visat cine stie coinsidenta sau sunt clarvazator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune mana si citeste o carte si eu tot zodia asta is si n-am nica ma, uitam acu cativa ani la fenomene stranii si cam atat citeste asta daca tot crezi in zodii spirite vise etc

http://www.magazinortodox.ro/despre-vise-si-vedenii-parintele-cleopa-485

| GicuGagicu a răspuns:

Eu personal iti zic fara nici un fel de misto sa incepi sa iti spui rugaciunea seara. da unde dormeai de ai vazut copilul langa "o comoda"? ai 20 in casa sau vreun magazin de mobila? poate ai visat ca mergeai printr-un depozit de mobila si era un copil langa o comodalaughing

| dyermaker a răspuns:

S-ar putea sa ai niscaiva capacitati din astea extrasenzoriale, pe care, ciudat!, le realizezi abia dupa 1-2 ani de la manifestare. Mie asta mi se pare extrem de interesant! Parca si numele tau imi zice ceva...Nu l-am mai intalnit niciodata!

| distinct a răspuns:

Sigur nu ai visat? nu exista asa ceva... cauti atentie? laughing