| 777eSpirituales777 a întrebat:

Nu este permis ca intr-o tara crestin ortodoxa de la origini sa se accepte aceasta boala numita casatoria intre persoanele de acelasi sex. Este o ofensa adusa lui Dumnezeu care a binecuvantat doar casatoria dintre un barbat si o femeie. Trebuie sa luptam impotriva acestor curente care de fapt sunt satanice. happy
Semnati aceasta petitie:
https://petitieonline.net/petitie/59520047/semnaturi

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

"Fiind crestini avem dreptul sa interzicem drepturile altora."
Esti genial.
Meriti o bere pentru fraza asta.
Ai reusit sa-mi inveselesti ziua, ca intotdeauna.
Felicitari!

74 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Macar, in astfel de casatorii, nu exista riscul sa apara copii, ca tine, datorati vreunei nefericite pene de cauciuc.

| KodrutZ a răspuns:

Aaaaand, she's back! Ne asteptam la ceva mai serios. Ofensa adusa lui dumnezo' e ca imbecili ca tine sa ii faca campanie...

| KodrutZ a răspuns:

Casatoria aia care chiar conteaza, si anume cea de la Oficiul Starii Civile, nu are treaba cu dumnezeii. Restul e gargara. Sa o semnez pe mama ta cu p*&a peste fata.

| whatevernvm a răspuns:

V-as impusca pe rand

| 777eSpirituales777 explică (pentru whatevernvm):

De ce nu esti tolerant? sad

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru whatevernvm):

Dar in cazul asta ai fi si tu un mic musulman.

| whatevernvm a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Nu doar musulmanii omoară, cu motivație și puțin jack mă fac criminală imd

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru whatevernvm):

Pai atunci ai fi precum astia care vor sa fie omorati persoanele gay. happy

| whatevernvm a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Pai nu ma refeream la gay, ma refeream la aia care pun intrebarile astea

| ania a răspuns:

Consilierii creștini care au consiliat multe persoane cu acest stil de viață spun că nimeni nu e de la concepție cu această orientare ci o dobândește pentru că un părinte sau ambii au dorit un copil de alt sex și atunci acel copil se simte încă din uter respins în sexualitatea lui, simte că e de sex greșit din cauza dorințelor părinților(psihanaliza dovedește importanța enormă a perioadei din uter pentru psihicul omului), sau pentru că au avut relații proaste cu părintele de același sex și mai târziu sexualizează nevoia normală de intimitate cu părintele de același sex, un viol homosexual etc.Mulți în urma consilierii au renunțat la acel de viață și au avut familii hetero.Un alt argument adus de ei că e autodistructiv e că e media de viață a homosexualilor e cu 10-15 ani mai mică. Copiii crscuți de ei sunt nefericiți neavând aprobarea unui tată sau empatia specială a mamei.Procentul e mai mare în închisori, lagăre deci e evident că devin așa datorită circumstanțelor și alegerii proprii.
Și proful de psihanaliză de la facultate ne spunea că avem o atracței față de corpul uman al celuilat în general și că oricine în anumite circumstanțe și dacă nu-și stabilește limite poate deveni așa.(În traducere creștină toți avem o înclinație în diverse grade în funcție de persoană spre toate păcatele).Din perspectivă creștină e greșită homosexualitatea la fel cum e greșit și adulterul, chiar dacă l-ai comis pentru că ai simțit că ți=ai dorit foarte tare.
Da, cred că e lucrarea diavolului care vrea să distrugă rasa umană, să nu se mai repoducă, să fie nefericită prin relații nestatornice(cei ce au studiat fenomenul spun că în general aceste relații durează maxim 5 ani), să trăiasă mai puțin și mai bolnavi(incontinența fecală e logică).Mă bucur că românii în general resping acest mod de viață autodistructiv.

| Ripley a răspuns (pentru ania):

Cred ca procentul de crestini ca tine e mai ridicat prin zonele cu oameni care au un IQ foarte mic

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a spus cineva pana in prezent ca esti un IMBECIL. Pacat ca majusculele nu sunt mai mari.

| Drimmero a răspuns:

Ce dor imi era de aceste intrebari, bwahahahahaha, dispute peste dispute intre aparatorii homosexualilor si homofobii inraiti/
Stai fara griji, Romania nu permite asa ceva, degeaba se fac campanii si etc, nu ai sa vezi in Romania asa ceva, biserica ortodoxa s-ar sesiza imediat cand vor vedea ca e ceva neinregula si o sa aiba castig de cauza.

| LoveSleep a răspuns:

Nu știu dacă cea mai mare calitate a ta e sarcasmul sau abilitatea de a strânge foarte mulți proști la un loc. Oricare ar fi, la ambele te descurci foarte bine.

| Holiday a răspuns:

Ciudat, dar Isus asta al crestinilor cam avea apucaturi de gay...nu mai zic ca si in desenele alea la care isi fac astia cruci in general are trasaturi cam efeminate...
Intrebarea care se naste e: era pasiv sau activ?

| Mayhem666 a răspuns:

Ce ai spus tu este o mare porcarie, si in primul rand, nu este o boala, o boala este sa ai aceasta gandire in secolul in care traim acum, tu ar fi trebuit sa te nasti prin secolul 16, nu acum in secolul 21. Prin ce ai spus tu acolo, demonstrezi ca ai homofobie. Daca Dumnezeu ar fi existat, si ar fi creat toti oamenii asa cum sunt, inseamna ca si pe cei LGBT, el i-a creat asa, deci tot vina lui Dumnezeu ar fi, si se presupune ca Dumnezeu isi iubeste creatiile, pe acestia de ce nu i-ar iubi, mai ales ca el i-ar fi facut asa. Asta am spus-o pretinzand ca Dumnezeu exista, chiar daca nu este asa.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mayhem666):

Te credeam mai deștept, AnimeBoy.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru TrainRider):

Amândoi suntem dezamăgiți, se pare laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Bravo tie, sunt perfect de acord cu tine si cu pozitia BOR in cazul asta. Nu e vorba doar de ortodoxie sau reigie in general. Apucaturile impotriva firii, a naturii, trebuiesc sanctionate. Globalistii au interesele lor, oamenii rationali pe ale lor, mai sunt o parte cu ceata pe ochi care ii dau cu teoria conspiratiei dar si-o vor lua la cwr in viitor cand vor vedea unde ajunge lumea. @Pufosico aici te iubesc. Vezi si asta -
http://www.cunoastelumea.ro/......a-familia/

| 777eSpirituales777 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Buna!
Acum gandesti ca un adevarat crestin. happy Semneaza petitia. Tata spune ca fiecare vot conteaza in lupta cu diavolul. happy
Pa pa! happy happy happy

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

Pai daca am semnat cu mult in urma pot s-o fac a 2 a oara? Nici daca e posibil nu mi se pare corest. Nu sunt crestin, sunt liber cugetator. Spiritualitatea poate fi gasita si in alte locuri decat biserica iar asa numitul Dzeu poate fi inteles de unii si sub alte forme decat un mosneag cu barba alba in toiag, plutind pe un nor. Vrei niste filme? Nu sunt impotriva bisericii.

| 777eSpirituales777 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Buna!
Eu cred ca tu ai inima de crestin in tine. happy Inca nu ti-ai gasit chemarea. De ce nu devii unul? Biserica noastra sustine multe alte idei care s-ar putea sa iti placa. De petitia impotriva drepturilor femeii ai auzit? happy
Pa pa! happy

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

Iubito, eu cunosc biserica mult mai bine ca tine, cei 52 de ani mi-au permis sa aflu destule. Secretul e ca fata de tine am o privire panoramica, de ansamblu. Tu vrei sa ma lamuresti pe mine ca daca as manca zilnic aceeasi mancare as fi fericit. Eu pot sa-ti deschid orizontul si sa descoperi ca Constiinta Superioara, Designul Inteligent, Divinitatea, Dzeu sau cum vrei sa-i spui mai pot fi descoperita si prin alte metode decat biserica dar tu esti prea indoctrinata. Mintea ta nu este destula ca sa fii impartiala ca sa cerni informatia. Spune-mi, daca la scoala ai face numai ore de religie crezi ca ar fi bine pentru dezvoltarea ta personala?

| Clorox a răspuns:

Terminati-va dracu cu tema asta, nu va inteleg, daca nu ii suportati, nu-i mai bagati in seama, sau daca vedeti doua fete ca se saruta sau doi baieti ce treaba aveti voi cu ei? Ce v-au facut? Daca nu tolerati chestia asta, ok, cui ii pasa?
Nu mai traiti de pe timpul lui Mamaie, oricum Romania este inapoiata rau fata de alte tari! Sunteti doar niste homofobi care nu au ce face cu viata lor decat sa judece pe altii! Nu-i frumos fratilor... Pana la urma trebuie sa va uitati mai intai pe langa voi, astia homofobi... Chiar nu aveti altceva mai bun de facut decat sa-i judecati pe homosexuali? Si pana la urma ce treaba are dumnezeu cu asta? Daca exista macar, rezolva ''Problema'' asta!
Vai astia cu musca pe caciula am ceva sa va zic:
''Ce este normal pentru paianjen, este haos pentru musca"!
Doar cativa vor inteleaga asta...

| Iunix a răspuns:

" O țară creștin ortodoxă de la origini " tu ai auzit de Zalmoxis? Dacă Dumnezeu se simte ofensat de ce nu acționează singur, ești avocata lui? Fiecare e liber să facă ce vrea, pe mine nu mă deranjează căsătoriile între peroanele de același sex și nici nu-mi prea pasă, dacă lor le place, de ce nu, în plus nu fac rău nimănui. Dar o petiție pentru înlăturarea îndoctrinării religioase unde găsesc?

| 777eSpirituales777 explică (pentru Iunix):

Tipica intoleranta ateista. sad

| Iunix a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

Intoleranță ateistă? și ție ți se pare că ești tolerantă?

| 777eSpirituales777 explică (pentru Iunix):

Buna!
Bineinteles ca sunt toleranta cu aceasta petitie si cu lupta impotriva homosexualilor. Toti crestinii sunt toleranti. happy
Pa pa!

| KanezuY a răspuns:

Adevarat,daca vezi pe strada 2 fete sau 2 baieti saruntandu-se cum faci fata? si daca se casatoresc vor simti nevoia sa adopte un copil care posibil va deveni si el gay.

| KodrutZ a răspuns (pentru KanezuY):

Cei gay provin din familii straight. Deci mama ta e vaca.

| HowdidIgethere a răspuns:

O placere murdara. Si o boala. Insa bolnavii nu vor sa isi recunoasca murdaria. Ba mai mult, vor sa creasca si copii in preajma lor. Spun ateii ca privirea unei icoane prosteste omul; dar privitul a doi poponari il inalta. Ca aici e problema; poponarul nu e impiedicat de nimeni sa evolueze in beciul lui, dar el vrea sa evolueze in public.

| Piratul10 a răspuns:

Ce îmi mai placii di tiniihappy
Vreau sa mă alatur si eu biserici tale

| Ripley a răspuns:

Ai vorbit tu cu Dumnezeu si ti-a spus ca e interzis asa ceva?
exista o gramada de religii in lumea astea, ce te face pe tine sa crezi ca religia ta e cea corecta?
Daca Dumnezeu e impotriva celor care au aceasta orientare, de ce ii lasa sa se nasca in lume?
Sper since sa gandesti altfel pe viitor.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Ripley):

Eu ma intreb cum de a permis sa se nasca unii ca tine ca nu ai habar ca nici Darwin al tau nu a fost auzit spunand ca homesexualitatea ar fi ceva normal.

| 777eSpirituales777 explică (pentru Ripley):

Buna!
De ce nu esti tolerant cu aceasta petitie impotriva homosexualilor? sad
Pa pa.

| Ripley a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu am spus ca e ceva normal. Daca era normal atunci puteau face copiii asa. Dar nu e vina celor care se nasc asa ca s-au nascut asa. E ca si cum ai vrea sa le iei drepturile celor care se nasc fara o mana sau se nasc cu 3 degete la un picior. Nu e vina lor ca s-au nascut asa, lasa-i sa-si traiesca viata cum doresc ei.
Sper ca in viitor sa te deschizi la minte.
Si nu, nu sunt ateu, daca aia crezi. Pur si simplu eu, spre deosebire de tine, stiu ca Biblia a fost scrisa DE OAMENI, nu de catre Dumnezeu.

| Ripley a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

Pentru ca petitia asta nu ajuta pe nimeni. E o petitie impotriva cuiva, nu e o petitie care sa ajute la ceva.

| 777eSpirituales777 explică (pentru Ripley):

Buna!
Drepturile acelor pederasti incalca drepturile crestinilor. sad
Trebuie sa punem capat acestei infamii. happy
Pa pa!

| Ripley a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

Cred ca esti un troll dar o sa-ti raspund serios. singurul drept al unei religii e sa isi practice in liniste si pace propria religie si sa lase pe altii in pace.
Radicalii musulmani, de exemplu, sunt de opinie ca dreptul lor e ca toti cei care nu cred in religia lor trebuie sa moara, adica si tu. Ti-ar placea aia?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Ripley):

Da mai omule, am zis eu ca am ceva cu ei ca s-au nascut asa? Chestia e ca sunt incurajati, ca se urmareste a li se da niste drepturi pentru a distruge cultura si civilizatia care functioneaza de mii de ani. Nici Ceausescu nu le-a facut nimic doar ca nu le erau permise manifestari in public. Ce face fiecare in pat e treaba lui. Acum fac paradele alea scarboase. Eu fac parada ca sunt hetero? Inseamna ca in opinia ta daca dam le drepturi ( ca deh, nu-s vinovati ) atunci sa dam drepturi si la schizo si paranoici -carnete de soferi de autobuz, brevete de piloti de linii comerciale. Te incanta? In Suedia un partid de tineri au facut proteste si cer legalizarea incestului si a necrofililor ( sex cu morti ). Deci ce urmeaza cand nu tii chibritele la loc sigur cand ai copii? Previziunile psihologilor, sociologilor, oamenilor simpli cinstiti nu sunt deloc bune. Fenomenul va avea efecte de o amplitudine uriasa si va fi poate chiar ireversibil. Face parte din categoria - Nu incercati sa faceti asta acasa. Societatea este un mecanism complex. " cineva " lupta pentru demografia negativa a lumii si chiar pentru eugenie. Cina casca ochii stie. La un motor daca nu remediezi un defect favorizezi aparitia altor 3. Iti dau doar un mic exemplu de care sunt intentiile celor care conduc lumea din umbra.
https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones

| 777eSpirituales777 explică (pentru Ripley):

Buna!
Acei musulmani sunt tare rai daca cred asa ceva. sad sad sad
De asta trebuie sa ii omoram noi primii. happy
Pa pa!

| Ripley a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce legatura are parada cu faptul ca oamenii vor sa se casatoreasca? Cine te crezi tu ca sa interzici cuiva sa se casatoreasca pentru ca asta e " impotriva civilizatie" bla bla?
cum sa compari casatoria cu necrofilia sau incestul?
tu esti genul care uraste tot ce diferit. E dreptul lor sa se casatoreasca daca vor, dreptul tau e sa nu mergi la nunta sau sa nu-ti pese. Cine te crezi tu ca sa decizi cum isi traiesc unii viata atata timp cat nu vin sa si-o traiasca la tine acasa si nu fac rau nimanui?
Te crezi salvatorul societatii lol Revino-ti.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Ripley):

Observ ca nu vezi mai departe de varful bocancilor, nu esti in stare sa ridici capul spre ziua de maine. Sper doar ca esti tanar ( se cam vede ) si ai destul de trait ca sa fii martor la directia si evolutia lumii. Necazul va fi ca nu vei fi in programul de protectia martorilor ci vei fi activ, traitor pe viu la ce va urma. Pe tine nu te intereseaza azi pentru ca nu ai ce apara - ai copii, ai nepoti? Iti lipsesc cunostinte elementare de istorie si cine nu cunoaste trecutul nu stie sa-si faureasca viitorul.

| Ripley a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Intoleranta nu inseamna ca iti pasa de viitor. daca un el si un alt el sau o ea si o alta ea doresc sa se casatoreasca si sa intemeieze o viata impreuna e dreptul lor. chiar nu are nimeni nici un drept in a-i opri pentru ca " nu mi place inspre ce se indreapta societatea"

| Drimmero a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Stii cui i-ai tastat acum, unuia care e intr-o relatie cu o fatuca de 16 anirolling on the floor)), are si intrebare, lui i se pare orice lucru anormal ca esti normal, doar apeleaza la anormalitate.

| 777eSpirituales777 explică (pentru Ripley):

Fiind crestini avem dreptul sa interzicem drepturile altora. happy

| Ripley a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

Normal, ca si drimmero acela care cred ca e un mare crestin. trebuie sa interziceti si sa judecati si sa fiti intoleranti pentru ca mai apoi sa va intoarce la meschinatatea vietii voastre unde sunteti singuri cu voi insiva si cu... Dumnezeu

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

Faptul ca esti crestin nu iti da nici un drept asupra altora, esti spalata pe creier. Si eu sunt politist si pot sa te impusc cand vreau, e corect?

| 777eSpirituales777 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu ai cum sa ma impusti. Sunt protejata de ingerul meu pazitor.

| Iunix a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

Ai dreptul să interzici dreptul altuia?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Ripley):

Toleranta are niste limite, ce trece peste se numeste prostie. Vorbesti mult si te informezi putin. Greseala principala a omului e cand gandeste fara sa studieze. Legile pisoi sunt date pentru libertate si o buna convietuire a tuturor, pentru ridicarea nivelului de viata a membrilor intregii societati. Spune-mi care sunt avantajele noastre ale tuturor daca homalaii se vor casatori? Ce beneficii vom avea?

| Ripley a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Opinie a unui personaj care se crede Dumnezeu, care crede ca el decide cine are voie sa se casatoreasca si poate chiar sa respire. Personaj care crede ca tot ce face restul lumii trebuie sa ii aduca lui un beneficiu. Nici nu mai merita alte raspunsuri.

| 777eSpirituales777 explică (pentru Drimmero):

Buna!
Si eu cu duhovnicul meu avem o relatie asemanatoare. El mi-a explicat ca nu e nimic rau in asta. happy
Pa pa!

| Drimmero a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

Si duhovnicul tau cati ani are, 60? rolling on the floor)))) Trollarea asta ti-a spalat rau de tot creierii/

| Ripley a răspuns (pentru Drimmero):

Mai spalat pe creier ca tine nu cred ca e cineva de pe site-ul asta

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu stiu dar observ ca e un pervers, si-a sters toata arhiva, ii e frica sa nu impresioneze cu inteligenta lui debordanta.

| Drimmero a răspuns (pentru Ripley):

Te-am complexat cumva? Plimba ursul, atentie nu-ti mai dau, lingaule!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Ripley):

Din partea mea poti sa tii-o tragi la buci cat vrei. Marsavia voastra e ca atacati ca hienele si ati adus situatia in faza cum ca voi sunteti cei buni si victimele si noi cei hetero suntem considerati defecti.

| Ripley a răspuns (pentru Drimmero):

Arata-ti caracterul infect mai mult, mersi.

| Ripley a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu sunt pe invers. in caz ca urmai sa-mi faci avansuri. probabil tu esti pe invers in realitatea de aceea spui despre altii ca sunt asa?
Paote ca esti foarte pe invers si de aceea ii urasti pe astia gay ca sa-ti maschezi tie propria homosexualitate?
sincer, daca esti gay nu e nicio problema, nu trebuie sa-i urasti pe altii ca tine! o sa te acceptam asa cum esti

| Drimmero a răspuns (pentru Ripley):

Si logica ta pe ce se bazeaza spunand asta, adica... daca nu sunt de acord cu homalaii, inseamna ca sunt ca ei? Bravo, nu am ce zice, esti mega petarda. Daca e sa ne luam dupa 'logica' ta, daca spun ca am boala pe italieni( nu am nimic cu ei, e doar un exemplu), inseamna ca automat sunt italian si imi ascund originea italiana? Cititi si voi inainte sa spuneti doar prostii// Numai b, i, ne!

| Ripley a răspuns (pentru Drimmero):

Nu era "logica" mea, era sarcasm la faptul ca el m-a numit homosexual doar pentru ca am spus sa-i lase in pace sa-si traiasca viata cum or vrea.

poti face diferenta dintre sarcasm si logica?

| Drimmero a răspuns (pentru Ripley):

Conceptia asta am mai intalnit-o de-a lungul timpului la multi, cum ca : '' daca esti impotriva lor, esti gay'' si tot asa, sarcasmul tau a dat-o-n penibil, dar la modul cel mai grav.

| Ripley a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e vina mea ca esti pre incet la cap ca sa pricepi sarcasmul. iti trebuie o intelegere a nuantelor, pe care tu nu o ai. Esti doar un obtuz "normal" in lumea lui.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Ripley):

Omule, esti stricat grav.

| Ripley a răspuns (pentru FaraNume1245):

Cand o sa generalizez si eu sa bag toti oamenii in aceeasi categorie gen " toti cei de 16 ani sunt niste idioti si habar n-au despre nimic" n-o sa mai fiu stricat? o sa fie reparat? PRefer sa fiu stricat decat sa fiu ca tine.

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

"Fiind crestini avem dreptul sa interzicem drepturile altora."
Esti genial.
Meriti o bere pentru fraza asta.
Ai reusit sa-mi inveselesti ziua, ca intotdeauna.
Felicitari!

| Bluestar15 a răspuns:

Nu va fi aprobata mizeria asta la noi, daca cineva vrea sa perverteasca firea umana, e liber sa o faca pe cont propriu.Nu am luat-o razna sa legiferam asa ceva, cu atat mai mult cu cat asta deschide usa agendei "progresiste" de stanga care are si multe altele pe agenda politica: adoptii gay, pedofilie, incest, ba chiar legalizarea infanticidului (a fost propusa treaba asta in unele tari).Btw, se intreaba unii de ce Occidentul si tarile nordice patesc toate atentatele si nenorocirile astea in ultima vreme.Pai la ce nenorociri au legiferat, acum ei insisi platesc pretul, e simplu.Romania e o tara ortodoxa si a luptat doua milenii pentru pastrarea credintei, n-o sa reuseasca o generatie de decelerati sa schimbe doua milenii de istorie si de sfinti happy Sfatu meu e sa facem din cand in cand si cate o rugaciune pentru tara asta, caci este nevoie happy

| justanotheralien a răspuns:

Georgiana Ardelean a sosit acum si pe TPU.

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheralien):

E de mult timp pe TPU, si spre deosebire de aia, asta de pe TPU, nu este doar cu satanele, ci este mai ceva ca aia de pe Facebook, o sa te obisnuiesti sa vezi intrebari de genul pe la sectiunea religie, mare parte puse de ea.

| Clorox a răspuns (pentru justanotheralien):

laughing

| justanotheralien a răspuns:

Si, in plus, homosexualitatea nu e o boala mintala.

| MaCheamaStefan1234 a răspuns:

Care e problema ta cu ei daca sunt asa? Iti dau in cap? Nu. deranjeaza pe cineva? Nu. omoara? Nu. atunci, care e problema?

| LordulAdevarului a răspuns:

Ia mai termina cu propaganda asta de ****. Esti josnic ca si zeul tau homofob si plin de ura. Fie blestemat iahve! crestinismulexpus.blogspot.com