| 777eSpirituales777 a întrebat:

happy
Pot dona bani pentru construirea Sfintei Catedrale a Mantuirii Neamului Romanesc daca sunt minora? Stiti cum se face? Pe ce site trebuie sa intru?
Multumesc. happy

14 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bani nu, dar organe. Preferabil toate, ca oricum esti degeaba.

| AFR81 a răspuns:

Vrei pe naiba sa donezi. Vrei doar sa pari ceea ce nu esti si sa isti discutii aprinse aici. Nu-i frumos, sa-ti fie rusine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Presupun ca acei bani ar fi mai utili pentru a construi un sanatoriu nou pentru cei cu boli mintale grave. Socola si Obregia nu mai faca fata.

| Drimmero a răspuns:

Doneaza ai tai pentru Catedrala, tu stai linistita. Slabut trollingul, totusi.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru TrainRider):

Coquina nu e maestra in trolling, are urcusuri si coborasuri in arta trollingului. Vezi si inspira-te de la ea/

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru TrainRider):

Al tau e mai slabut decat al ei...

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns:

M-ai facut de rusine, voi baga capul in nisip pentru tot restul secolului! Esti...cel mai slab troll/

| milan9 a răspuns:

Fata draga (presupun ca nu esti totusi "transexual"), lasa-te de trolling ca nu te prinde... happy

Stiu..., incerci sa fii amuzanta, dar iti faci pacate in mod inutil...

| ExprimareLibera a răspuns:

Prin transfer bancar.
Sa nu cumva să te apropii fizic de vreun preot, ca la 11 ani ai tăi cine știe ce ți s-ar putea întâmpla.

Răspuns utilizator avertizat
| LordulAdevarului a răspuns:

Intra pe crestinismulexpus.blogspot.com si pe bucurialuisatan.com