| Ortoandras a întrebat:

Bună! Trec acum în clasa a-7-a și m-am decis de ceva timp că o să dau la seminar. Vreau să știu dacă ar trebui să învăț muzica psaltică de acum sau dacă o s-o învăț la seminar. Vă rog să răspundă doar cei care au fost sau sunt la un seminar teologic ortodox

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ar trebui de acum.

| Theodor24 a răspuns:

Salut!
Eu zic un sfat înțelept : toate la vremea lor
Focusează-te pe capacitate și dacă rămâne timp poți lucra puțin și la ce vrei pe viitor.
Fii binecuvânt.

| kalasnicov33 a răspuns:

La seminar o sa inveti chestii de baieti, mult mai interesante.