| lovedy a întrebat:

Bunica mea a murit... dar nu stiu cat timp nu ai voie sa canti sau sa asculti muzica puteti sa-mi spuneti si mie va rogg

17 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Condoleantele mele.Imi pare rau.Domnul sa va mangaie si sa va aline suferinta, si sa umple golul lasat de bunica ta.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru EmaS):

Ema,mereu folositoare.

| EmaS a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu asa trebuie sa fim?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru EmaS):

Fata a întrebat dacă are voie să asculte muzică iar tu i-ai spus condoleanţe. Foarte folositor...

| EmaS a răspuns (pentru Woodenpints91):

Macar eu am avut bun simt, dar tu cu ce ai ajutat-o?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru EmaS):

Eu nu am pretenţia să o ajut. Chiar nu ăsta este scopul meu.
Nu ştiu cât de mult au ajutat-o condoleanţele tale. Eu nu dau 2 bani pe ele. Nu ajută cu nimic.

| FucktheSystem a răspuns:

Abureli, ai voie să asculți muzică când vrei și cât vrei, în rest tot ce auzi sunt abureli scoase de babe plictisite.

| DrunkenRat a răspuns:

Eu niciodata n-am inteles asta. Daca cineva imi va distruge inmormantarea cu bocitul, lipsa muzicii bune, dar si cu hainele de prost gust si sarmale, ma intorc inapoistraight face.

| Wehrmacht a răspuns:

De ce sa n-ai voie ma? Danseaza mortu'?

| trolololo a răspuns (pentru Wehrmacht):

Urat din partea ta. Foarte urat.

| PreaSfintitu a răspuns (pentru trolololo):

De ce e urat din partea lui?

| Vladuthz a răspuns:

N-ai voie sa canti la flautu cu 2 bile sau sa canti la sarpele cu un ochi

| trolololo a răspuns:

Daca muzica te liniștește, asculta fără probleme. Pentru tine, la căști, sa uiți pentru moment de problemele care te apasă.
Condoleanțe.

| Archdaemon a răspuns:

Condoleante si din cate stiu eu ai voie sa canti si sa asculti muzica

| brunetamea a răspuns:

6 saptamani nu ai voie sa asculti muzica

| lovedy explică:

Multumesc. Dar cat timp nu am voie sa ascult muzica sau sa cant?

| lovedy explică:

Multumesc:*