| Eugeniusu a întrebat:

Cand se face inconjurarea bisericii? Am inteles ca in seara asta la ora 00:00. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Deja la ora asta s-a si terminat.Acum am venit de la biserica.

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Doar in vinerea mare se face asta...

| rocket1204 a răspuns:

Da.

| darrio2007 a răspuns (pentru rocket1204):

Faci misto de el sau habar n-ai?

| Eugeniusu explică (pentru darrio2007):

Off, imi pare sincer rau ca nu am fost... Nu stii daca mai este o inconjurare, tot am auzit ca este si la ora 00:00?

| darrio2007 a răspuns (pentru Eugeniusu):

Mai copilule! Asa ceva se face doar o data pe an in Vinerea Mare dinaintea Pastelui.Du-te maine seara la biserica la ora 00.00 si ia lumina.Nu se inconjoara biserica.