| anonim_4396 a întrebat:

Care este ultima rugaciune din Biblie?

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Apocalipsa22:20

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Amin

| EmaS a răspuns (pentru RAY):

Te-ai convins ca nu am avut nimic de-a face cu banarea?

| EmaS a răspuns (pentru RAY):

Doar o ipoteza:,,ce
castigi ca tot ma raportezi,cu mine ai terminat-o definitiv,mai raportat si iar ma banat, pe bune daca tot crezi in dumnezeu macar nu fi asa cum esti,aveam o parere buna despre tine,pocaiti, observ contraru, adio,, Si mi-ai dat ignore, ba chiar ai postat intrebarea care facea referire la mine! Oricum, eu te-am iertat. Eu nu am nimic cu tine.

| RAY a răspuns:

Am crezut ca iar ma banat, dar nu ma banat

| RAY a răspuns:

Recunosc ca n-am nici o dovada ca mai raportat, era doar o ipoteza

| RAY a răspuns:

Ok,multumesc,nici eu n-am nimic cu tine

| EmaS a răspuns (pentru RAY):

Si nu ma mai invinovati oridecate ori ai probleme.Eu nici macar pe Dorungar nu l-am raportat pentru ca speram ca poate-poate o sa il lumineze Dumnezeu si pe el.

| Zeflemitoarea a răspuns:

,,Satan e în tot şi în toate. Slăvit fie Satan!"

| RAY a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

E o gluma nu?

| Bogdan_9316 a răspuns:

Matei 6:9