| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cati copii a avut zeul iudeu?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Astia nu au habar de biblie,si copii lui dumnezeu au violat tot ce au prins, vagabonzi astia, gajicari mari, cine stie ce erau aia, ingeri nu au organe sexuale in iudaism

| rapandula a răspuns:

Biblia ii prezinta pe Jesus, Adam si Eva. In realitate... nu stim.

Răspuns utilizator avertizat
| rapandula a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Religiosii sunt numarul 1 la interpretari.

| FighterForChristLuptatorPentruHristos a răspuns:

Am mai răspuns la o întrebare de-a dvs. Nu se poate spune "zeul iudeu", deoarece nu e zeu, ci Dumnezeu. Dacă credeți în ceea ce spune biblia despre alte lucruri, credeți și ce spune biblia despre Dumnezeu, anume ca nu este zeul iudeu, ci Dumnezeu.
Răspunsul la intrebare: Toți oamenii născuți din nou din Hristos sunt fiii lui Dumnezeu. Pentru că Dumnezeu ne-a dat dreptul să fim fiii Săi, datorită jertfei Lui Isus Hristos care a murit pentru noi ca să nu pierim, ci să avem viață eternă.

Răspuns utilizator avertizat