| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce au mancat Noe, familia lui, animalele timp de un an sau mai mult? Ca se stie ca dureaza pana sa rasara ceva dupa ce il pui, plus ca apa a distrus totul in cale. Si e ceva suspect. Noe avea la el tot ce se gaseste acum de sadit. Avea grau, canepa, vita de vie, etc. Si apoi au venit toti la el din diferite ''colturi'' ale lumii ca sa planteze si ei la ei asa ceva. rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Mancau rabdari prajite?

| badpanda a răspuns:

Mancau seminte si scuipau cojile pe jos.
De acolo a ramas obiceiul acesta idiot.
Existau milioane de soiuri de plante dar le-au mancat astia semintele.Au mai ajuns doar cu cateva sute de mii.