| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce avem noi aici? http://www.descopera.ro/......magdalena. Iisus a fost casatorit se pare =))

14 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și care-i problema?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ok, și de ce nu și-ar trage și el o nevastă?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Adică e un păcat pentru bărbat să aibă nevastă sau pentru femeie să aibă soț?

Răspuns utilizator avertizat
| ziptrack a răspuns:

Domnule, Adevarul il gasiti scris negru pe alb in Scripturi si doar acolo. In loc sa promovati astfel de articole, mai bine l-ati cauta pe Dumnezeu studiind Scripturile.

Răspuns utilizator avertizat
| iurii75 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Asta o afirmă popii, nu biblia.

Răspuns utilizator avertizat
| iurii75 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

și aici se spune "sa nu citim noi biblia, ci un preot?"?!

Răspuns utilizator avertizat
| iurii75 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Da? Și eu care mă gândeam că problema era că ei acordau mai multă importanță trdițiilor și doctrinelor omenești în loc să cerceteze ce spun scripturile.
laughing