| Vlach a întrebat:

Ce fenomene paranormale vi s-au intamplat?
Ateii si altii care cred doar in stiinta sa nu raspunda
dau funda!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Antonio ateii de care vb tu nu au credinta in zeii,pananormalu e altceva,stiinta ar considera orice lucru adevarat daca ar exista dovezi in acest sens, stiinta nu-i impotriva a ceea ce crezi tu, dovedeste ca exista ceva pananormal si ai un milion de dolari orice, pana in prezent nu s-a dovedit nimic, ne plac misterele dar mie si doveziile

| labontdumitru a răspuns:

Cand aveam 5 ani mi-a murit bunicul. La 7 ani am visat ca el mergea pe un covor lung iar la capatul sau era de-a dreapta Iisus (L-am vazut asa cu arata in icoane) si la stanga o creatura urata rosie (satana). Am vazut ca bunicul se indrepta spre cel rau si am fugit sa-l opresc dar cand sa-l ating m-am trezit

| MariaMd a răspuns:

Nu ştiu dacă sunt fenomene paranormale însă mi s-a întâmplat să visez ceva si să se si întâmple sau când vorbesc cu cineva să am impresia că am mai făcut-o si aceleaşi lucruri. Acum ceva timp am visat o fantomă renumita de pe internet fără sa ştiu cum arată si în vis mi-a apărut si numele, când m-am trezit am căutat si arăta exact la fel si numele era real.

| Vlach explică (pentru MariaMd):

Si eu tot cam la fel, acu 5 ani am visat ca merg la babele si vad un fel de constructie ciudata.In vara anului trecut am fost la babele si ghici, tot aceiasi constructie am vazut, l-am intrebat pe tata ce este, la fel ca in vis si el a raspuns tot ca in vis, o baza militara dar mi-am dat seama ca visasem asa ceva abia peste 10 minute si m-am cam speriat