| SaveTheNature a întrebat:

Ce parere aveti despre Oreste?(cel care facea emisiune la Antena)?

15 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nici o parere. Nu pot avea o parere despre cineva pe care l-am vazut de cateva ori la tv.

| Esperança a răspuns:

Nici o parere. Nu pot avea o parere despre cineva pe care l-am vazut de cateva ori la tv. dar ce legatura are asta cu religia?

| SaveTheNature explică (pentru Esperança):

Buna! Intereseaza-te si vei vedea ce stransa legatura are cu religia pa, pa

| Esperança a răspuns (pentru SaveTheNature):

Nu prea ma intereseaza. dar poate de curiozitate o sa ma uithee hee

| Rapunzell a răspuns:

Niciodata nu mi-a placut de el. Este un om cu o mare capacitate intelectuala, dar si-o umple cu rataciri. Este infumurat si si-a creat prorpriul piedestal. Este tipul de om care isi risipeste talantii pe nimicuri. Ca multi dintre noi, de altfel happy

| Ecea a răspuns:

Un om inteligent, cu multa personalitate.

| Bogdanux a răspuns:

E un om inteligent.Dar ma cam sperie zambetul lui.

| barbattttt a răspuns:

Nici o parere, dar de fapt nici nu ma interesaza de el.

| Kosuchin a răspuns:

„Am descoperit în Coran sensuri foarte profunde. Cred cu tărie că islamul vine ca o salvare pentru religia occidentală. Dacă nu ar fi fost islamul, nu ar fi existat renaşterea. Sunt mai multe lucrurile care unesc cele două popoare, decât cele care le separă."
Eu am tras o concluzie; d.

| IMC90 a răspuns:

Baiat destept.

| ROBERT89 a răspuns:

Privirea lui spune multe.

| Supps a răspuns:

Eu cred ca e urat. happy

| marmotaflo a răspuns:

Oreste este un om deosebit care, din fericire, incearca sa ofere din cunostintele lui si celorlalti, este un deschizator de cale punand la indemana tuturor idei ce merita studiate.

| Polaris a răspuns (pentru marmotaflo):

Sau un tip ce vrea să facă rating, cum sunt toți prezentatorii TV.

| marmotaflo a răspuns (pentru Polaris):

Pararea mea ia in considerare si alte aspecte nu doar cel de prezentator.