| soffie a întrebat:

Ce parere aveti? http://stirileprotv.ro/......iisus.html

4 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Ai mai sus niste colegi de breasla care croncane pe craca ce ii duce mintea.Dar daca aia spuneau ca au descoperit veriga lipsa si mai puneau poza unui cimpanzeu beteag tu o luai de buna? Stai ca si japonezii au pe la ei mormintul Mintuitorului, ba mai sunt si altii care sustin la fel.
Apoi :
Eu zic sa te faci om de treaba si sa nu te iei dupa prostii, mai bine la culcare spui Tatal Nostru si te insemni cu semnul Sf Cruci.

| ramona30 a răspuns:

Isus a fost un biet muritor, asta daca a existat. Posteritatea l-a transformat in dumnezero. Nu am nevoie de vreo descoperire care sa imi spuna ca a fost un simplu om, logica si ratiunea iti pot spune acelasi lucru.

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Tot ce se poate, dar asta ar însemna că ar fi existat vreun Iisus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrajeala...e doar o alta etapa din proiectul "Blue Beam" a celor de la NASA!