| Wehrmacht a întrebat:

Ce sa mai zic ma si despre asta?

http://www.timesnewroman.ro/......raciunului

11 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Patriarhul suge morcovelulhee hee

| Shaddar a răspuns (pentru FucktheSystem):

Morcovelul lui Base in ultima vreme.

| Urzi23 a răspuns:

Bre @Shadow100 vezi ca or sa rida astia mici de tine, nu vezi ca acolo este un site de glume.Cum sa spuna Patriarhul Romaniei asa ceva.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Vai de varza mea rolling on the floor))))

| Dumnezău a răspuns:

Si daca **** e artificiala, are ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| monstrulet a răspuns:

Foarte tare.

| PreaSfintitu a răspuns:

Da-ţi-aş mure! Parca crestinii nu aveau voie sa injure sau ma insel?

| FărăCapsLock a răspuns:

Vb. lu' unu: „Bă fructuți gura mentei să-ți fruct, bă, cine te-anvățat să conduci, băi păstârnacule? Dați-aș la mure..."

| Wehrmacht explică (pentru FărăCapsLock):

DozaDeHas? Si eu ma uit, e misto.

| FărăCapsLock a răspuns (pentru Wehrmacht):

Așa e. M-am gândit că nu prea se știe p-aici de DozaDeHaș...
Referitor la asta cu dați-aș la mure. Am zis-o azi în ora de religie, când venise vorba de post. Epic face pe prof, știa că n-are ce să-mi facă. laughing