| wdexwjmwd a întrebat:

Pentru amuzament, prea e incordata atmosfera pe aici:
http://www.timesnewroman.ro/......a-duminica

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Si crezi ca numarul masinilor implicate in accidente rutiere va fi in scadere?

Răspuns utilizator avertizat
| ramona30 a răspuns:

Chiar este amuzant laughing. Eu pe nemernicul acesta de Daniel il cred in stare chiar si de asa ceva.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Mizerabil...mizerabil.
Nu este amuzament, ci prostie la superlativ.

| EmaS a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Eu am inteles, dar gandeam cu ''voce tare.'' happy

Răspuns utilizator avertizat
| Vlelupu a răspuns:

Haios articolul, n-am ce spune.
Am plecat sa-mi iau borvineta, dar numai cu conditia ca domnul despre care se face vorbire sa accepte sa raspunda la aceste intrebari la postul dumnealui de televiziune, ma rog, al bisericii pe care o pastoreste:

http://danlupu.net/......-romane-2/

P.S.
1. Numele clericului este Ciobotea, nu Ciubotea, dar asa e scris in articolul respectiv.
2. Tare-as vrea sa vad infaptuita si tampenia asta cu borvineta, caci doar ea mai lipsea in Romania. Ptiu, drace, poate le dau idei.