| C0nstantin a întrebat:

Http://www.timesnewroman.ro/......i-neamului

Articolul este un pamflet si rog sa fie tratat ca atare (nu ca nu ar fi prea departe de adevar) Sper ca de data asta nu se mai trezeste vreun destept sa raporteze intrebari...

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

laughing
Pazea crestinilor, ca inaintati la rangul de "zidari ai Domnului" laughing

7 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

E obligatoriu. Asa ca daca nu are omu' bani, trebuie sa faca rost, sa vanda tot, si casa, masina, porc, gaina, asa isi cladeste casa in rai. b-)

| Silviuloan a răspuns:

Poza acea e fake.

| C0nstantin explică (pentru Silviuloan):

No sh*t captain obvious! De unde ti-ai dat seama?
" E mai bine sa taci, cu riscul ca lumea sa creada ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi definitiv orice indoiala" - Maurice Switzer

| Mădă0611 a răspuns (pentru C0nstantin):

Daca te uiti bine, se vede pixelul albastru, dar doar daca te uiti bine, altfel ciuciu, zici ca-i reala. thinking

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru C0nstantin):

Lasa-i placerea sa foloseasca si el termenii acestia, ca are 37 de ani.S-au cam modernizat sfintii astia, ce sa zic.laughing

| EUASADA a răspuns:

El se referea la cei care au nu sa iti vinzi tot din casa ca sa ii dai lui bani pentru patriarhie si mie mi se pare o bataie de joc sa editezi poza...

| C0nstantin explică (pentru EUASADA):

Textul e un pamflet, o gluma, e o bataie de joc la adresa BOR laughing ce e asa de greu de inteles...