| MadalynaOk a întrebat:

Stirile de pe acest site chiar sunt adevarate?

http://www.timesnewroman.ro/......dat-aiurea

Numi vine sa cred. Cum comentati, ce incredere sa ai in popi?

Răspuns Câştigător
| Dandanache a răspuns:

Madalino, stirile alea sunt niste pamflete. Au in spate niste situatii reale, doar ca le trateaza ironic.

| MadalynaOk explică (pentru Dandanache):

Aha se vede ca n-am citit Caragiale. Bine mai Dandanache. Ms.

8 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Ma eu am primit oferte din afara din liceu(acum intru la facultate). Pai cine naiba i-a pus pe aia sa faca filozofie? Numai profesor, psiholog si alte tampenii d-asta iesi de la filozofie. Bine, eu am facut liceu mate-info si ma specializez pe IT acum dar nu e vina mea ca ei asta au ales.

| MadalynaOk explică (pentru ErrorFound):

Pai bine ca acum te intrebi de ce unii aleg nu stiu ce specializari si tot eu sunt dusa cu pluta. Asta se si zice acolo. Ca unii nu-si aleg meserii care se cauta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ErrorFound):

Psihiatru, nu as vrea, pe alta parte psiholog da

| мαяdυк a răspuns:

Nu e nimic adevarat pe acel site.e un site de satira...

| MadalynaOk explică (pentru мαяdυк):

Pai da dar unele sunt adevarate. uite. nau dreptate?
http://www.timesnewroman.ro/......stor-kebab
prietenu meu e acasa somer. nul accepta fara bac la mcdonalds. iar la shaormerie nu e in stare. o prostie mcdonalds. mancare artificiala, nu cea lasat dumnezeu pe pamant.

| мαяdυк a răspuns (pentru MadalynaOk):

Mda ntr-un fel ai dreptate, nu stiu la ce iti este de folos diploma de bac pentru a lucra intr-un fast-food...

| ErrorFound a răspuns (pentru MadalynaOk):

Esti dusa cu pluta. Ce sa caute in primul rand oamenii cu facultate la McDonalds in spatele tejghelei? Esti tampita rau...crezi ca un absolvent de facultate se angajeaza vanzator?