| 4b a întrebat:

Ce vede oare Dumnezeu atunci cand priveste asupra pamantului?

13 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ce vezi și tu pe Google Earth, poți să te simți o zeitate acum. Diferența între tine și Niezo este că el poate să se uite la filme porno de pe Google Earth, așa de bun are zoomul.

| Filip23 a răspuns:

Tineri prinsi in droguri sau prostitutie, adulti care se lupta pentru halci din lume, soti si sotii care socializeaza cu alte sotii sau soti, dorinta de ridicare deasupra altora, de a castiga pe spinarea lor si multe altele. Slava Domnului ca nu se vede vreun alt Hitler.

| WR104 a răspuns:

Depinde de sezon, vara, iarna, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand priveste de unde? crezi ca e ancorat pe undeva deasupra norilor? vede ceea ce este cu adevarat nu ce vor sa arate oamenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii pe care i-a creat si care acum, tot mai multi, ii intorc spatele, fara sa isi dea seama ce fac. Iarta-i Doamne, ca nu stiu ce fac!

| 1Mihai1 a răspuns:

Creaţia Lui, dragostea Lui.

| Quanah a răspuns:

O sa aflam toti la momentul potrivit happy

| eLPySum a răspuns:

Eu zic ca D-zeu se joaca des pe Google Earth. Cred ca ii place sa invarte Pamantul cu mouse-ul lui "ceresc", ca numai dureri de cap am in ultima vreme.
Si da zoom sa se uite unde vrea el, ca e smecher smug. Dar din pacate aia de la NASA nu dau toate imaginile clare... c'est la vie!

| Prison11 a răspuns:

O mizerie laughing pamantul este cea mai de **** creatie a lu mnezo`. Poate a facut pamantul la betzie...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Prison11):

Hm!

| Zorgzor a răspuns:

Probabil isi face cruce ca babele alea batrane cand isi vede cratile teiste laughing sau daca are simtul umorului crapa raiul in 4 de ras.

| asada22 a răspuns:

Ce prosti fac toti oameni si daca sunt rai ii pedepseste si daca sunt buni vor fi sanatosi