| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că după moarte dam peste o lume mai buna ca asta?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu

| Werrich a răspuns:

După moarte nu există nimic, mergem în marele neant.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werrich):

Ai fost tu acolo sa vezi ca nu există nimic?

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu zici ca tu ai fost

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werrich):

Spre deosebire de tine, eu nu zic nici ca există, nici ca nu există, deci sunt mai rational decat dta.

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poți fi rațional din moment ce știința arata ca viata de după moarte este imposibila... https://www.google.com/......hysics/amp

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werrich):

Fa-ti temele mai bine, stiinta nu opereaza cu imateria(duhul). Ei ridică din umeri cand vine vorba de gânduri, de exemplu, fiindcă nu pot intra pe domeniul acesta spiritual nici daca vor asta, prin urmare vor zice ca nu pot atinge nici visele, dar stiu ca ele există și sunt separate de materie.

Răspuns utilizator avertizat
| Algo098 a răspuns:

Lumea asta care este e perfecta si respecta legile evolutiei. Dupa moarte nu mai e nimic, insa sunt cativa visatori care isi povestesc visele si spun ca mai e o lume, insa aceea e lumea viselor care inceteaza dupa moarte pentru fiecare individ in parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca contribui la viitoru ei rolling on the floor