| AvalohAlyn a întrebat:

Oare ce-i după moarte? Este vreo continuare a vieții dar în alta lume,in alt univers, în alta dimensiune? Ar fi bine sa fie așa dar e prea puțin posibil? Voi ce credeți că este după?

2 răspunsuri:
| Theo94 a răspuns:

Nu cred ca e nimic, cum era inainte sa te nasti, asa o sa fie si dupa.

| Saiko10 a răspuns:

Nu stiu ce incerci sa tot intrebi aici pe TPU daca vrei sa stii raspunsul la intrebariile tale citeste Biblia, poate sa te rogi, pana la urma ce ai de pierdut?