| Marck94 a întrebat:

Credeți că Iisus învie? Sau e doar o minciuna?

33 răspunsuri:
| SecretDarky a răspuns (pentru RAY):

Termina odata ca esti foarte enervant cu ateismul tau,ne faci pe noi crestinii oameni fara ratiune, nu iti este rusine asa un pic? Daca nu te duci la Dumnezeu el nu o sa vina la tine
niciodata, oricum daca nu te schimbi mergi garantat in iad si apropo nu mai baga minciuni pe gat la altii nu te mai crede atat de mare si tare ca esti ateu. O Doamne tu care ai biruit lumea si te-au chinuit si te-au rastignit pentru noi, lumineaza acest suflet cu puterea ta divina sa te urmeze ca tu Doamne esti calea, adevarul si viata nimeni nu vine la Tatal decat prin tine, daca voiesti să-l ajuti ca el nu stie ce face, sa se faca voia ta ci nu a mea AMIN

| RAY a răspuns (pentru SecretDarky):

Rusine ca ma exprim liber

| SecretDarky a răspuns (pentru RAY):

Rusine pentru ca ne faci oameni fara ratiune, nu te mai crede asa de destept ca nu crezi in Dumnezeu