| mentholinks a întrebat:

Credeti ca la inviere vom arata la fel?

6 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Intrebarea ta are un raspuns ciudat dar Biblic: "si DA si NU". Vom arta la fel la figura si la minte DAR nu vom mai avea aceleasi corpuri muritoare ci unele nemuritoare cu alte insusiri si cateva deosebiri. Inusirile si deosebirile le afli prin studiul Bibliei.

| RAY a răspuns:

Inviere? vei fii un zombi mancator de creiere probabil, invierea este o fantezie primitiva umana, cei cred in asa ceva nu sunt persoane normale la cap

| mentholinks explică (pentru RAY):

Pai se intampla ceva cu noi dupa moarte.

Răspuns utilizator avertizat
| dragosmp97 a răspuns:

M-am uitat și eu la întrebările tale anterioare. Zicea și Cheloo: "Prietene, dacă fumezi iarbă, te înțelegem. Dacă nu, ai o problemă". Nu mă înțelege greșit, îmi plac întrebările tale laughing Promit că dacă fumez revin și îți răspund la toate. Cu mintea limpede nu are farmec. Ca să-ți și răspund la întrebare cu mintea trează: Da. Arăți la fel. Probabil cu haine noi și aranjat, dar tot la fel.

| mentholinks explică (pentru dragosmp97):

Si la ce varsta vei fi? Care ai murit?