| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că va veni sfârșitul lumii curând?

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Categoric nu, dar cu incalzirea asta globala accelerata, totul e posibil, mai ales daca vorbim de sfarsitul lumii in termeni de schimbare climatica si dezastre naturale.

| halogen001 a răspuns:

Nu.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

In curand, nu, dar nici mult nu cred ca mai e!

| DonEduardo a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curând, necurând...tot trebuie să ne pregătim pentru "Marea Trecere".
Dar ca să îți răspund la întrebare...da, cred că va fi curând, mai curând decât își imaginează mulți. Dar Biserica Lui Hristos privește "Sfârșitul" cu nădejde...să dea Dumnezeu să facem parte din ea, din Biserica Vie!

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, cel mai probabil in 2022.