| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Crezi în Dumnezeu și/sau altceva?
De ce nu?
De ce da?

33 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru lilith16):

Zi-le asta pupatorilor de icoane...

| Helper07 a răspuns:

Cred, pentru ca daca te-ai naste urmand ca sa mori, viata n-ar avea sens. Cred, pentru ca daca omul ar fi evoluat din maimuta, toate sau majoritatea speciilor se animale ar fi evoluat si ele ajungand la intelectul nostru. Cred, pentru ca sansele sa fi aparut in acest univers sunt infime. etc

| acerr a răspuns:

Pai daca nu cred in Dumezeu, in ce sa cred? DOAR EL ESTE AUTOPUTERNICUL,
si daca sunt pe aici care spun ca aberez, va spun ca ISUS ESTE PRINTRE NOI! de cate ori ma rog si cer ceva toate se indeplinesc