| Vernusio a întrebat:

Cum dobandesc calitatea de clarvazator/prevazator?

6 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu stiu, oricum Dumnezeu nu aprobă clarvazatorii, nu cu puterea de la el fac anumite lucruri. Deuteronom18:10-12,Matei7:21-23.

| Clorox a răspuns:

Este ceva ereditar, nu prea ai putea sa te faci clarvazator peste noapte. Ar mai fi o chestie, trebuie sa stii ca te inchini cui trebuie pentru a dobandi putere.

| xerxes1 a răspuns:

Se poate face un curs prin corespondenta. Trebuie sa accesezi telepatic instructorul Samael pe frecventa 241588, 65 Mhz gradul 1 si 272415, 66 Mhz pentru gradul 2. Trebuie sa-ti spui numele de 3 ori si parola de pe TPU o singura data.
La gradul 2 se aude bine doar seara cand nu este galagie

Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| syd2 a răspuns:

Du-te la Ravena in sanctuarul lui Iustinian I si roaga-te la sotia lui Teodosia de 54 de ori, apoi deschide cartea lui Zoroastru si zi cuvintele sacre din sarmanul Dionis de Eminescu, zi de patru ori numele tau si de 43 de ori lirica lui Lorin Fortuna. SI Voila s-a primit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare! Pentru a dobandi calitatea de clarvazator/prevazator iti recomand sa faci exercitii pe care le poti gasi in cartea "Energiile secrete" de Jacques Mandorla, aparuta la Editura Vremea.

Cartea poate fi comandata aici: http://www.targulcartii.ro/......995-101131

Exista chiar si o scoala de Clarviziune:
http://www.clairvision.org/

In Romania sunt cursuri la www.horusra.com

| xerxes1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cei de la horusra vor doar 1000Euro pentru initiere.
Sunt chiar curios daca vreun cursant obtine rezultate.
Poate cand isi da seama ca a fost fraierit.