| AvalohAlyn a întrebat:

Cum poți să-mi găsesc sensul?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Citește Biblia și vei îl vei găsi acolo.

| milan9 a răspuns:

Atat timp cat iti vei irosi timpul, si vad ca si viata pe retele de socializare, fii sigur ca nu aceasta este solutia pentru a ajunge sa simti ca ti-ai gasit sensul si rostul. Da o alta utilitate timpului tau. Ce facultate urmezi/ ai urmat, ce lucrezi? Faptele bune si empatizarea cu semenii sunt cai de a da pe plan spiritual valoare si sens timpului vietii noastre...

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Citeste Biblia cate 5 pagini in fiecare seamra inainte de culcare incet si iti vei gasi sensul.