| Neverrrrrr a întrebat:

Cum sa scap din a mai fi posedat de cel rau?! Am fost inconjurat de persoane credincioase mereu, deci il iubesc pe Dumnezeu, insa sunt sigur ca ati observat si voi ereziile pe care le scriu aici cand sunt posedat. Va rog sa nu-mi mai raspundeti la intrebarile pe care le pun cand sunt posedat si cel rau ma indeamna sa le pun. Este spre binele vostru. Doamne miluieste si ne iarta pe noi pacatosii!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Posedat de ratiune a?

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Aplicarea a ceea ce citești din Biblie te poate ajuta în momentele de tensiune sa răspunzi cu respect și cu blândețe.

| Holiday a răspuns:

Lasa naibi prostiile si mai bine hai la o bere...blonda sau bruna...laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Pentru sanatatea dumneavoastra mentala va rugam evitati excesul de rugaciuni, biblie si biserica.

| SG1995 a răspuns:

Lasă trolling-ul e de proastă calitate.

| Speed99 a răspuns:

This fuckin' bait.

http://i.imgur.com/4lFCHX8.jpg

Good one though.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-l pe Daniel Corogeanu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti posedat de prostie. Din pacate nu e leac pentru asta.

| Qasim a răspuns:

Poti scapa prin a te intoarce la adorarea unicului dumnezeu. creatorul cerului si al pamantului. cel fara fii sau fiice si fara parteneri si asociati. prin inchinarea la idoli, sau prin a tine idoli (icoane, statui) in casa poti favoriza aparitia si sederea duhurilor necurate

| anonim_4396 a răspuns (pentru Qasim):

Allah?