| AvalohAlyn a întrebat:

Dacă citesc cărți despre viata după moarte inseamna ca sunt un ciudat? Sper mult sa mai existe ceva dupa poate o alta dimensiune, o lume mai buna dincolo etc
Îmi place sa cercetez subiectul asta.

5 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Oricum, cand mori, nu mai conteaza ce ai sperat tu. Deci, succes cu speratul.hee hee

| Miruna333 a răspuns:

Nu, inseamna ca ai o pasiune, pur si simplu

| Drake21 a răspuns:

Exista m ai multe dimensiuni, posibil ca in alte dimensiuni sa existe unul sau m ai multi ca tine, bine in cealalta dimensiune poti fi fotbalist, boxer etc

| Ganderoaica a răspuns:

Nu, inseamna ca tu crezi ce a spus Iisus Hristos.

| CLaludiu1234 a răspuns:

Daca sunt carti crestine care vorbesc din biblie, si nu carti de astrologie, sau vrăji
si alte chesti asemanatoare nu ești ciudat.Chiar îți recomand cu blândețe să te ferești astrologie, vrajitorie.