| OmulDeStiinta1986 a întrebat:

Daca preotii sunt asa mult impotriva homosexualitatii si a sexului de ce sunt asa multe cazuri de copii baieti violati de preoti? si preoti care penetreaza alti preoti in

Răspuns Câştigător
| OmulDeStiinta1986 explică (pentru sublime89):

Stiu videoclipul. e tare. asta sunt ei... niste lupi moralisti.

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ipocriţi.

| danay72 a răspuns:

Buna intrebarea, de fapt, ei nu aplica ceea ce invata.

| darrio2007 a răspuns:

Exista uscaturi in orice padure. Daca intelegi ce spun.

| OmulDeStiinta1986 explică (pentru darrio2007):

Desigur. dar procentul de uscaturi e problema. nu faptul ca exista.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum a sunat asta "preoti care penetreaza alti preoti"... tare.

eu nu vad ce au popii diferit fata de restul populatiei? vor sex si fac, treaba cu religia e doar un job banos pentru ei si atat.

| OmulDeStiinta1986 explică (pentru suntserios):

Da. am pus special happy
pai daca ei sunt tari la propriu happy

| OmulDeStiinta1986 explică (pentru suntserios):

Ia vezi acum daca e si mai superb. citeste iar titlul. happy

| Alcyon a răspuns:

Daca te gandesti la preotii catolici, cu ei e alta poveste. Neavand voie sa se casatoreasca, ajung sa-si satisfaca nevoile intretinand relatii sexuale cu persoane de acelasi sex (unii chiar si cu copii). La fel e si cu multi calugari. De-aici si vorba: fa ce zice popa, nu ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e mana celor de la illuminati.
Illuminati sunt aia care umbla cu lanterne in mana noaptea pe strazi.

| AdiTorrent7 a răspuns:

Iei un caz izolat pentru a-l generaliza la adresa tuturor celor 20000 de preoti ai calugari din tara asta?
Ce ne-am face daca toti ateii ar fi la fel de tendentiosi si nesinceri ca tine?

| Ionelauser a răspuns:

Pentru ca exista multe specimene pe lumea asta care sunt preotii si uita de ce sunt preotii adica. ca sunt mii de preoti ce sunt ipocritii... nu toti sunt usii de biserici? :p chiar daca exista preotii cu bun simt credinta si iubire.