| AlexB7643 a întrebat:

Daca urasc raw veganii, musulmanii si tiganii inseamna ca sunt rasist?

9 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Da.

| RAY a răspuns:

Si romanii le iubesti?

| T0T a răspuns:

Da, iar asta nu te face cu nimic mai bun decât ei.

| Clorox a răspuns:

Înseamna că ești încuiat la cap...

| deeeaqq a răspuns:

Şi eu urăsc răw ciorba, csf, dar asta nu contează

Da, eşti rasist.

| Aslam a răspuns:

Sorry. Nu-ti pot raspunde la intrebare pentru ca ma urasti. happy

| Clockwork a răspuns:

Esti rasist daca urasti o rasa, deci esti rasist pentru ca urasti musulmanii si tiganii. Pt ca urasti raw veganii le urasti modul de viata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clockwork):

Musulmanii sunt adeptii unei religii, nu o rasa de oameni.
Asa cum ai zis ca la raw vegani de fapt le urasti modul de viata, asa si la musulmani le urasti religia.

Ca sa-i raspund si lui Alex, daca urasti tiganii, da esti rasist. Oricum majoritatea au motive mai mult sau mai putin intemeiate sa urasca tiganii.

| Elenina356 a răspuns:

Da