| OctavianDanielMaria a întrebat:

De ce cea care l-a salvat pe Moise din apa i-a pus numele in ebraica si nu egipteana cum era normal? Ca cea care l-a salvat era egipteanca.Sau cum era povestea? Surpriza.Moise e de fapt Sargon cel Mare. https://www.greelane.com/......at-119970/

4 răspunsuri:
| Meme10Memu a răspuns:

Visezi mult.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Carte de povesti? Vezi ca rapirea bisericii este aproape (profetiile s-au indepinit. poate va fi azi, poate maine), intr-o secunda toti crestinii adevarati vor disparea si necazul cel mare va incepe! Asculta la mine, daca nu te schimbi nu vei fi rapit, ATUNCI sa iti aduci aminte de ce ti-am spus eu acum si sa nu asculti minciunile care vor aparea (de ex poate vor spune ca extraterestrii au rapit credinciosii)

Răspuns utilizator avertizat