| Lvc2000 a întrebat:

De ce daca m-am spovedit, părintele ma cheamă din nou la 6 săptămâni? Credeti ca considera ca păcatele mele au fost grele?

Răspuns Câştigător
| Florin9Florin9 a răspuns:

E bine să ne spovedim odată la 40 de zile, cred că ăsta e motivul

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu cred, dar dacă crezi ca păcatele tale sunt grave, cere-i sincer iertare lui Dumnezeu și evita sa mai faci acele păcate.

| Lvc2000 explică (pentru danay72):

Nu cred asta, dar parintele da de inteles altceva

| CinevaAnonimă a răspuns (pentru Lvc2000):

Il poti intreba chiar pe el cauza. Noi putem doar sa dam cu presupusul.

| danay72 a răspuns (pentru Lvc2000):

Important e sa te rogi lui Dumnezeu și sa ii ceri lui iertare, deoarece fata de el greșim.

| SG1995 a răspuns:

Păi vorba vine că e bine să menți legătura cu preotul, ca să fii tot timpul curată spiritual.