| troleibuz a întrebat:

De ce la întrebările legate de biblie, biserica și tradiții nu răspunde nimeni, dar dacă spune cineva că e ateu apar 20 de creștini supărați la întrebare?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cati religiosi stiu cu adevarat religie?

8 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Întrebarea ar fi: câți dintre noi toți suntem cu adevărat creștini și câți suntem cu adevărat atei?

| sierra1 a răspuns:

Aspunzi o data, raspunzi de doua ori dar cand vezi ca n-ai argumente cu idoctrinații, renunți

| Frank51 a răspuns:

Nu este obligat nimeni să ia în seamă pe cei 20 de creștini supărați.

| Mayhem666 a răspuns:

Si de aici putem deduce care intrebari sunt cu adevarat cele care ii intereseaza mai mult pe crestini.

| CostinAlamariu a răspuns:

Ce meta

| Werrich a răspuns:

Raspunzi o data, raspunzi de doua ori dar cand vezi ca face misto de credinta ta renunti...

| CIaudiu a răspuns:

≈)))) buna observatie. Crestinopatii prefera mai mult sa se bage in seama cu ateii la o cearta decat cu un religios la ananghie.

| LupusDei1993 a răspuns:

Poate le e ciuda.