| DanionM a întrebat:

De ce tolerăm de multe ori "noroiul", arătându-ne deranjaţi doar atunci când ne murdăreşte pantofii? (Nu mă refer la persoane şi nici la libertatea omului, ci la incorectitudini, capricii, în general la mediul vicios în care trăim);

2 răspunsuri:
| 7Dany a răspuns:

Ne simtim deranjati doar atunci cand ne murdareste pantofii deoarece ne pasa prea putin cand se murdaresc alti pantofi. Cu alte vorbe, nu dam 2 bani ce se intampla cu ceilalalte persoane. Trist dar adevarat!

Răspuns utilizator avertizat