| andri22 a întrebat:

De ce viata ne da sperante de ce nu vorbeste si tace?

Răspuns Câştigător
| Mikhtarian a răspuns:

Pentru ca astfel, n-ar mai fi viata in sine.
Viata este palpitanta, azi sus, maine jos.
De aceea trebuie traite cu bune si rele.

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Tu iti dai sperante, e ca vorba aia "nobody can hurt me without my permission".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu este nimic supernatural sa vorbeasca cu tine ci esti o simpla intamplare iar planeta tot se va invarti si fara tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata? nu-ti da sperante ca nu ai contract cu ea.se poate sfarsi in orice clipa.tu visezi prea mult.iar visele se nasc din multimea grijilor.stii ce spune japochinezul despre omul fericit? ca nu e cel ce are foarte multe. fericit e acela care are dorinte putine.

| SatanLovesYou a răspuns:

De ce nu folosesti virgula?

| 22SWAG22 a răspuns:

Plm...

| Andrei123Andrei a răspuns:

... D-aia...