| anonim_4396 a întrebat:

De curand am fost cu prietenul meu sa ne plimbam cu masina pe un drum pe unde obisnuim aproape zilnic sa ne plimbam. Un drum de tara mai exact. Era in jurul orei 7 si tocmai trecusem de un pod cand am vazut in fata mea un animal blanos inalt mergand in doua picioare. Nu am zis nimic pe moment,am vrut sa ma uit cand ma apropiam. Mi-am dat seama ca si prietenul meu il vazuse cand a marit viteza si a incetinit cand treceam pe langa locul unde se dusese,dar pur si simplu disparuse. Nu avea unde,era camp peste tot,totul era vizibil,dar acea creatura nu. Dupa cateva momente i-am spus prietenului meu ca am vazut ceva ce disparuse cu riscul sa ma faca nebuna. Intre timp am aflat ca el vazuse chiar mai mult. O chestie blanoasa,cu coarne,cu cap de tap, care plutea in viteza spre...nicaieri. Chiar nu ne putem explica aceasta experienta si as fi foarte curioasa sa aud cateva pareri.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica ati vazut o caprioara care s-a speriat de lumina de la faruri si a intinso?

| Hammurabi a răspuns:

Elicopter, avion sau balon meteorologic.

Sau l-ați văzut pe dracu' gol. laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Da, l-ati vazut pe Baphomet, e clar.

Sunteti nebuni amandoi daca credeti ca ati vazut ceva supranatural.

| xerxes1 a răspuns:

Era benny7 cu noul lui costum de Halloween.

| Mircea08 a răspuns:

Parerea mea e ca tratezi pe ceilalti ca pe niste copilasi la care le mai spui cate o poveste din cand in cand