| Ady_1062 a întrebat:

Doamne ce intrebare http://www.TPU.ro/......u-cat-mai/ sati vinzi sufletul diavolului xd da chiar cum se face asta?

8 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Urzi23 A raspuns cu intelepciune :

Tu si cu musteriul pe care il citezi sunteti incadrati automat la "Iarta-i Doamne ca nu stiu ce fac"

| Paulla a răspuns:

Tu te miri de întrebarea lui după care întrebi şi tu acelaşi lucru? Să nu mai spun că eşti şi agramat...

| sandra2012 a răspuns:

Mai fratilor, terminati-va cu chestia cu vandutul sufletului diavolului, ca intr-o zi s-ar putea sa regretati tot ce spuneti. Eu cred ca nu stiti ce vorbiti.

Răspuns utilizator avertizat
| barbattttt a răspuns:

De ce intrebi vrei sa ti-l vinzi si tu.

| Minks a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, imi provoci si mila si scarba in acelasi timp.

| Kazimir a răspuns:

Ești prea prost ca să observi că aia e o încercare de trolling.
Taie o pisică de 2 luni, ia-i oasele, pune-le într-o cutie împreună cu poza ta și ingroapă cutia la rascruce de drumuri.

| opium a răspuns:

Nici la tine nu vad intrebari mai inteligente.