| anonim_4396 a întrebat:

E bine ca imi vine sa plang si ma descarc sufleteste?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Plansul e bun, oamenii adevarati plang apoi merg mai departe asta e viata, daca plangi te descarci emotional

7 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Nu este bine. happy

| DyNo a răspuns:

Sigur ca da, de ce nu ar fi?

| SakonSIUkon a răspuns:

Plangi dar ai grija sa nu intri in depresie pentru ca te vei sinucide fara sa vrei.

| reihiuke a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Cum adica sa te sinucizi fara sa vrei?happy Poate ca faci depresie fara sa vrei, dar nu poti face un act al carui denumire implica fapta voita, fara sa vrei. Nu te poti sinucide din greseala, decat daca nu vroiai sa te sinucizi.

| ioana100 a răspuns:

Depinde ce fel de plans. Daca este plans pentru pacate, da, dar in rest faci pacatul desfranarii.Trebuie sa ne rugam la Dumnezeu in acel moment de cumpana, sa ne ajute sa trecem peste el.Recunosc,si eu am plans in viata,pentru persoane iubite,acum realizez ca am facut un mare pacat,trebuie sa gandim limpede,acesta este ciclul vietii,te nasti si mori, nu putem schimba cu nimic acest lucru.
Nu poti sa spui ca te descarci, mai mult rau iti faci prin acest fapt, atat tie, cat si sufletului tau.

| alinutza92r a răspuns:

Cateodata e bine sa plangi...si mie mi se intampla sa plang,sa imi amintesc momentele grele din viata mea, treaba e ca trebuie sa mergi mai departe, e bine si sa plangi ca sa te descarci dar nu fa o obisnuinta pentru ca viata asta e o lupta si nu plange pentru orice chestie, ar fi bine sa vorbesti cu cineva sa te descarci cuiva, pup!

| Tensei a răspuns:

Cateodata este bine sa plangi pentru cei dragi, dar in biblie este scris : Doar plansul pentru pacate este plansul cel adevarat