| Elena_Emilia_2000 a întrebat:

Ce inseamna daca aunci cand vreau sa plang imi vine sa rad? Si nu pot sa plang si sa ma descarc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie sa vreau sa plang si sa nu pot iar chestia asta ma face sa cred ca sunt un monstru fara sentimente. Totusi nu-mi vine sa rad niciodata intr-o situatie nepotrivita. Probabil esti o persoana indiferenta, care nu se lasa afectata de lucruri marunte si asta nu-i un lucru deloc rau. Poate nici nu ai nevoie sa te descarci si atunci ce rost mai au lacrimile?

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Înseamnă că ești o prefăcută care nu e în stare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu plangi cand vrei tu. Nu reusesti sa plangi pentru ca nu simti sa faci asta, automat iti vine sa razi.

| doreal a răspuns:

Asta nu te face un monstru fara sentimente laughing. Esti pur si simplu mai puternica decat alte persoane.

| Hitler666MD a răspuns:

Urasc plansul si de aia nu plang practit insa atunci cand plang ma rad si mi se pare ca sunt anormala //

| DarkRevenge a răspuns:

Inseamna ca esti puternica, ceea ce este bine.

| Taduic a răspuns:

Nu ai nevoie de acea descărcare pentru ca viața ta este perfectă pentru tine sau cel puțin așa consideră pshihicul tău, nu ai complexe, o duci bine și probabil ai persoane care țin foarte mult la tine. Be happy, ești o persoană norocoasă! Toată lumea ar vrea să pățească așa! Nu încearca să schimbi situația pe care o duci sau o să-ți pară rău după, poți încearca doar să o menții.

| cameleonu05 a răspuns:

Deci daca te prinde prietenu cu altu si te ia la palme pe tine te bufneste rasu laughing)