| anonim_4396 a întrebat:

E pacat daca o femeie nu vrea sa nasca copii fiind deja casatorita? adica nu vrea sa nasca fiindca ii frica.Dar in loc sa nasca adopta mai bine un copil de la maternitate.Si-asa sunt destul de multi copii abandonati.Voi ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Tubi or not tubi... Poate sa solicite cezariana. Nu cred ca frica e un motiv; daca mamei tale ii era frica, ce faceai acum? Si cresterea unui copil adoptat e binevenita.

| RAY a răspuns:

Depinde de ambii parteneri si de cea ce decid ei dar nu vad nimic rau in a adopta un copil

| Wøodenpints a răspuns:

Eşti urâtă, dar ai ţâţe mari.

| tubica a răspuns (pentru Wøodenpints):

Iar tu sigur un broscoi cu zorzonelul miclaughing daca esti atat de frumos de ce nu-ti pui o poza cu tine la avatar? doar nu ti-e rusine cumva sa-ti arati mutra?

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru tubica):

Ai ţâţe dalbe.

| tubica a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Si tu cu asta vii? n-aveti altceva in cap numa supa de varza.Vai de voi.Cred ca voi n-ati vazut ţâţe in viata voastralaughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru tubica):

Ai vrut să vezi cum arăt eu. Aşa arăt.
http://i.imgur.com/zZsrz.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are instinctul matern sufisient dezvoltat.ala vine si odata cu sarcina.iar dragostea de copil va topi inima femeii respective si cand ii va zice mama, deja nu-si va dori copilul unei cracanate oarecare cine stie pe unde.il va dori pe al ei.

| charonmario a răspuns:

E pacat clar da adica tu vrei doar placere si atat Dumnezeu a lasat sa se impreuneze femeia cu barbatul sa nasca copii e bine si sa adopti fi binecuvantata

Întrebări recente