| iKaiju a întrebat:

E păcat sa desenezi anusuri sau sa arunci cu petarde?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi sa nu te ranesti sau sa ranesti pe cineva, altceva nu ai de desenat, pe vremea asta ne jucam afara acum cu zapada, mergeam cu sania, ce vremuri

| Celcestietot a răspuns:

De ce ai desena anusuri? La anus te referi sau la altceva? Dacă arunci cu petarde, vezi să nu rănești pe cineva, că este păcat astfel.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

De ce faci asta?

| GicaGigekGica a răspuns:

Sa arunci cu petarde nu, sa desenezi anus-uri e un fel de pornografie deci concluzioneaza tu. Dar cine deseneaza asa ceva, intreb si eu happy

| iKaiju explică (pentru GicaGigekGica):

Nu cred ca tu in generală nu ai desenat macar o data pe tabla happy

| GicaGigekGica a răspuns (pentru iKaiju):

Ehh, dar asa la misto, oricum aratau ca un trei intors invers. Nu sa fie ceva pasiune

| iKaiju explică (pentru GicaGigekGica):

Păi eu ma refer la 2 cercuri si un U mai lung, nimic mai mult.