| iEmonel a întrebat:

E pacat sa ma duc la biserica [ de aia de pocaiti ] cu ganduri pacatoase?

Sora, te vreau. Esti asa sexy cu baticul ala pe cap si fusta pana-n pamant.

15 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Da este pacat si daca stai acasa si poftesti in inima ta pe cineva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Aşadar, a face sex, a fi excitat sau a-ţi trece prin minte fără voia ta este un păcat. Prea tare, nici să gândim nu avem voie.

| FucktheSystem a răspuns:

Postase ieri cineva un film porno cu măicuțe, deci nu-i păcat mamă, e chiar sfânt, să-i zicem așa.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu stiu.
E pacat daca cand ma uit la profu de religie sa mi-l imaginez gol sarutandu-l pe profude isto? thinking

| Maidanezul a răspuns:

Analfabetul functional trinteste o intrebare.AF nu se documenteaza ca el functioneaza cu arc si cheie ca jucarelele
Uite ma Af o definitie BISÉRICĂ, biserici, s. f. 1. Clădire destinată celebrării unui cult creștin. ◊ Expr. A lua calea bisericii = a deveni evlavios, pios. A (nu) fi ușă de biserică = a (nu) respecta morala religioasă, a (nu)-și îngădui abateri de la morala religioasă, a (nu) duce o viață pioasă; p. ext. a (nu) fi cinstit, a (nu) fi corect. A nu fi dus (de multe ori) la biserică = a nu da importanță conveniențelor sociale; a nu se sfii să spună cuiva în față lucruri neplăcute. 2. Instituția creștinismului în ansamblu. 3. Comunitate religioasă de același cult. Biserica ortodoxă. – Lat. basilica
Si inca una :
O sa repet pina va vine mintea la cap si o sa sariti pirleazul din analfabeti functionali --->oameni normali
Tu esti in stadiu incipient uite o clasificare pe puterile tale :
Pai analfabetul functional conform definitiei cind nu pricepe un lucru simplu zice ca toti sunt nebuni ca nu sunt asemeni lui.Tu mergi ca jucarelele cit ai arcul intors faci si tu niste lucruri simple cind se descarca arcul esti paralizat =analfabetul functional cu cheie si arc.
-Daca pui baterii duracell si un motoras electric de 3V cc alergi pe miriste ca iepurele din reclama duracell=analfabetul functional cu baterie
-. Daca pui acumulatori sa dea energie =analfabetul functional cu acumulatori si incarcator ca mobilul.
-Greu la deal greu ca "analfabetismul functional" combinat cu metin si farmerama =mai greu ca mercurul Nici cu macaraua Kraz Ruseasca nu va salta omul peste gard
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=It8O6l-JdG0 cei din dr AF cu baterii chinezesti cel din stg AF cu duracell
Tu esti un primitiv care umbla cu bita in spate si cu opinci de firma

| Maidanezul a răspuns:

Tu sa nu mai aberezi si urmeaza schema de tratament

| DorelSudoru a răspuns:

Damiao pe "sora" si duo acasa nu te mai duce la biserica

| BUBULINA a răspuns:

Te invit la o bise de "pocaiti" sa vezi ca nu purtam fuste pana in pamant si nici batic pe cap
la ortodocsi nu vezi femei cu fuste pana in pamant si batic pe cap(sunt cate-va)nu toate nici macar 50 %
la Martori lui Iehova, nu se cere asa ceva deloc, nu vezi nici macar una cu capul acoperit si nici fuste, nu se pune deloc pret pe asa ceva nici macar 1%
la baptisti. doar femeile maritate au capul acoperit,nu conteaza ca este batic,bentita,fes,palarie, si nici cu fuste pana in pamant
la adventisti. nu se pune pret deloc ca femeia sa aiba capul acoperit in biserica, ei considera ca parul este invelitoarea capului, si nici cu fuste pana in pamant nu le vezi
la crestini dupa evaneghelie mai gasesti cu capul acoperit, nu neaparat batic.si nici cu fuste pana in pamant nu vezi...
la reformisti. sunt putine care au capul acoperit la fel ca si azs considera ca parul le acopera capul...
la penticostali mai intalnim cu capul acoperit, fie cu batic fie cu esarfa, bentita, palarie...

apropo sunt multe vedete care poarta fuste pana in pamant si multi creatori de moda care merg pe aceasta linie

priveste

http://www.totulpentrufemei.ro/......_primavara

http://www.cancan.ro/......15193.html

Voi aveti impresia asta de la maicutele ortodocse, care au capul apoperit si "peleriana" aia pana la glezna
confuzie mare...

si apropo la bisericile de "pocaiti" nu se cere ca femeia sa aiba fuste pana in pamant si nici batic pe cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te duci si la catolici in biserica cu ganduri pacatoase: maicuto ce ai sub fusta? laughing funda

| Ferenin a răspuns:

Da tu ce crezi? fa abstractie de biserica, si gandeste-te la cele care ia-u m.e de la tine de la altul mare sexos si taur comunal, candva va veti casatori tocmai cu ele.ce crezi?

| FumezClipe a răspuns:

Foarte pacat, uaaaaa, satanistule!