| anonim_4396 a întrebat:

E pacat sa mergi in biserica cu chiloti tanga? thinking

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Cât timp ajunge popa să-i vadă, bănuiesc că e.
Cât nu-i vede, nu cred că ar fi vreo problemă.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Doar in chiloti tanga? surprise

Răspuns utilizator avertizat
| DrunkenRat a răspuns:

Cred ca este un pacat mai mare sa te gandesti la ei in biserica. laughing)

| DomineRex a răspuns:

Eu zic sa mergi in hainele Evei asa nu va fi nici o problema.

| Varahil a răspuns:

Adica,doar cu ei?
Sau cum?

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da cine te caută de chiloţi, fiinţo? Normal ar fi ca peste ei sa ai si alte haine! Asta ...ca să nu fie păcat!
Bine că ai chiloţi! Că, pe vremuri, cand femeile pe sub fuste nu purtau nimic...cine le căuta la intrarea în biserică?
Una din superstiţiile de azi care spun ca femeia la ciclu nu are voie să intre în biserică,se pare ca vine din vechime,cand nepurtand chiloti,şi nici pantaloni, ca nu erau, femeia la ciclu putea sa murdăreasca locul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa=ti bagi in c.r mai mult decat o ata ca nu e nici o problema.cunosc cativa atei pe aci care de frica Domnului au morcovul in c.r cu tot cu frunze si paste o turma de capre la fundul lor.deci?

| Ţepeşu a răspuns:

Daca sunt sub fusta, nu e nici o problema. daca vrei sa mergi DOAR cu ei pe tine cred ca intrebarea ta e una specifica unui troll, no ofence.

| bobby90 a răspuns:

Ce intrebare amuzanta! Da acesta e cel mai mare pacat posibil...Iti recomand "budigai"! Succes la spovedanie happy