| AvalohAlyn a întrebat:

Este Iisus un brand international sau nu este? Mă refer că e un simbol mondial al tuturor timpurilor, o emblemă și un reper esențial pentru umanitate.A mai fost cineva că Iisus? Nu știu dacă ați observat dar Iisus Hristos este Cel mai cunoscut om care a trăit pe Pământ.A reușit să facă că toți să știe de el și aici vorbesc de sute de generații.Impresionant nu? Practic e un brand, un simbol.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

@Irinel: Dar care daca esti de alta religie te trimite-n iad. Nu, multumesc de oferta.

| mentholinks a răspuns:

Pfff, acum imi dau seama de ce iti merge asa rau. O meriti.

| Irinel15123532 a răspuns:

Mai pe scurt, este Dumnezeu. Dumnezeul care te iubeste mai mult decat iti inchipui, sau ti-ai putea inchipui vreodata.