| IoanieCriminalul a întrebat:

Evanghelia are putere! Nici eu nu am crezut pana am urmarit acest clip:

http://www.youtube.com/watch?v=dIYhRNYtQcE

Acuma ma credeti?

5 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Incredibil....multumesc ca mi-ai aratat adevarul. Acum cred si eu in puterea neamarginita a Evangheliei! Multumesc ca mi-ai aratat calea! Este incredibil, fiecare om ar trebui sa vada acest clip

| LoveToHate a răspuns:

Ce prostie...

| Miauti a răspuns:

Cred ca daca mai dai dovezi din acestea incep sa devin ateu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu adevarat evanghelia are putere, numai ea, a reusit sa dea viata specimenului din clip ce ar merita o cura cu ciuperci otravitoare, capuseaza si asa societatea.

| AnnaMaria27 a răspuns:

Nu, nu te cred!
O manea cantata de un om de etnie roma! Banal! straight face