| Holiday a întrebat:

Exista pe aici freelanceri religiosi? Adica unii care cred in unul sau mai multi zei, dar nu sunt inrolati in vreun cult/secta, nu participa la intrunirile niciunei confesiuni, etc. Nu doar crestini, in general intreb?
Daca exista, ce v-a determinat sa dati cu flit gruparilor religioase si de ce credeti ca sunteti mai potriviti sa primiti recompensa/ele zeului in care credeti decat cei grupati in diverse organizatii?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Dai cu flit atunci cand nu respecta cuvantul lui Dumnezeu.

| Holiday explică (pentru Celcestietot):

"Dai cu flirt..."

Nu cu flirt, bre...

| Celcestietot a răspuns (pentru Holiday):

Am scris flit, dar probabil ai vazut tu o eroare.

| Holiday explică (pentru Celcestietot):

Ce dracului minti ca nesimtitul, am luat cu copy/paste. Hal de crestin mincinos ce esti...laughing Panarama ce esti...laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Holiday):

Ma refeream ca poate siteul a facut sa vezi asta happy.