| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

Heeei TPU, voi credeti ca Antichrist a venit deja?worried

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Paia ala e om, deci se naste nu vine. Avand in vedere ca in SUA deja au inceput sa scoata pe piata cipurile alea banuiesc ca s-a nascut. Dar pe de alta parte s-ar putea sa ma insel.

| danay72 a răspuns:

Toti cei care se opun lui Dumnezeu si guvernarii sale, sunt anticristi. Daca acestia isi bat joc de crestinii adevarati care fac ceea ce spune Biblia si care predica mesajul sau, sunt tot anticristi.Anticrist inseamna impotriva sau in locul lui Cristos.Da in prezent sunt multi anticristi.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru danay72):

Da, foarte mulţi, peste 6 miliarde.

Răspuns utilizator avertizat
| ArchangelKnight a răspuns:

Nu exista nimic ca magia sau supranaturalul. Dar exista stiinta care a dezvaluit multe si multe va mai arata. Pentru cei care nu ati aflat inca, s-a mai descoperit si forma de energie care ne tine in viata: energia Vril cunoscuta si sub forma de chakra, mana, prana si alte denuminiri de la toate popoarele. Vedeti pe net. Extraterestrii stiu totul despre noi si ne protejaza, parea mea. Asa ca, sa nu va fie frica sa traiti. A! Si inca ceva; am simtit energia despre care va vorbeam. Si fiecare dintre voi o poate simti. Interesati-va! E super si e peste tot!