| florentin7_1542 a întrebat:

Hei care imi zice 2 minuni facute de icoana facatoare de minuni? happy

6 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

In biblie nu vei gasi scris despre asa ceva.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La biserica sfantul Pantelimon la care a ars turla la inceputul anului 2013, icoana sf Spiridon doar a fost afumata, nu a putut fi scoasa de pe catapeteasma si doar un pic calduta chiar daca a fost aproape in toiul incendiului; si altele care plangeau si curgeau mir din ele

| sublime89 a răspuns:

Nimeni nu iti poate zice, pentru ca nu exista astfel de miracole.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Minunea 1 si minunea 2

| S3D4n a răspuns:

Satan a lucrat si inca lucreaza ca nimeni sa nu poata gasi adevarul...