| O'Brien_Eliza_1996 a întrebat:

HEI TPU
Amo intrebare legata de site-ul online de cumparare Amazon. Am vazut ca au produse scumpe de la branduri cunoscute gen Urban Decay, Anastasia Beverly Hills etc. CREDETI CA ACELE PRODUSE SUNT ORIGINALE?
P.S. Au acelasi pret ca in magazinele de unde le poti cumpara.
REPEDE VA ROG!

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Verifica cine le vine, uneori si magzinele, firmele vand pe ebay pe amazaon, au acolo anunturi.Si mai e ceva.Comunica cu vanzatorul, intreaba pe ala daca is originale.In felu asta ai dovada ca ai intrebat, ai raspunsul lui si un alt sfat cumpara doara prin PayPal, nu accepta nici un fel de plata in afara, altfel nu ai nici o garantie nimic.

| Mclaren12 a răspuns:

Sunt sfințite de biserică sau de ce sunt așa scumpe?